Mohendžodáro

Tantra jóga pro ženy

Mohendžodáro je cvičením a rituálem, které pomáhá v ženě objevit svou vášeň, sílu a radost, odhalit skrytá tajemství, osvobodit se od negativních zkušeností v sexu, intimitě a prožívání.


Mohendžodáro

Mohendžodáro je tajemstvím věčného mládí, cvičením a rituálem, který je považován za recept na věčné mládí. Pomáhá v ženě objevit svou vášeň, sílu a radost, odhalit skrytá tajemství, osvobodit se od negativních zkušeností v sexu, intimitě a prožívání.

Při cvičení se do těla uvolňuje velké množství estrogenů a dalších hormonů, dodává pocit energie, radosti a zachovává dynamiku mládí. Je to jedinečná obrana proti přirozenému poklesu hladiny estrogenu, který je způsoben zejména únavou a nepříznivým vlivem toxinů v těle.

Mohendžodáro je původní staroindický rituál pro ženy, který formou posvátných asán aktivizuje přirozenou žensku spiritualitu. Tento ucelený systém cvičení a meditací je naladěný na potřeby moderní ženy, dodává ženám krásu a svěžest.

Cvičení Mohendžodáro má řaduléčivých účinků - harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin, pomáhá odstraňovat problémy nepravidelné menstruace, nepříjemné projevy menopauzy nebo premenstruační syndrom. Umožňuje zkvalitnit milostný život a navýšit orgasmus ženy. Zlepšuje gynekologické potíže, jako jsou výtoky, bolestivé krvácení; harmonizuje funkci štítné žlázy a stává se tak prevencí proti osteoporóze; posiluje  svaly pánevního dna a tím i schopnost počít dítě; současně uvolňuje emoce, strachy a zábrany; podporuje intuici a kreativitu Celkově navyšuje životní energii a vědomě ji rozvádí po těle.

Pokud jsi unavená každodenními povinnostmi, Mohendžodáro obnoví tvou životní sílu.