O mně

Klaudia Nawaisehová

Kdo jsem

Jmenuji se Klaudia Nawaisehová. Jsem žena, která se nebála jít za svými sny a změnila svůj život od základů. Prošla jsem si cestou mnohdy velmi trnitou, ale stále jsem věřila svým snům a poslouchala volání svého srdce, které mi říkalo, že dosáhnu všeho, co si budu přát. Pracuji s ženami už téměř 25 let.

Oboru v oblasti krásy a zdraví se věnuji už od roku 1999. Ve svém rekvalifikačním středisku jsem vedla kurzy Kosmetické služby, Masáže, Permanentní make-up, Manikúra a pedikúra. V současné době jsem hlavní lektorkou kosmetické značky Essenté, provozuji kosmetický a masérský salon v centru Prahy, pořádám docházkové a víkendové semináře pro ženy.

Stále se vzdělávám, prošla jsem si mnohými kurzy, semináři, workshopy. Jsem certifikovanou průvodkyní  systému přírodního léčení a vzdělávání HADŽI-KI, absolventkou výcviku Školy umění milování, certifikovanou lektorkou seminářů moderního osobního rozvoje Mohendžodáro a mentorkou ženských meditací. Pomáhám ženám znovu získat své sebevědomí laskavou a jemnou cestou.

Mým cílem je Vaše spokojenost a proto jsem pro Vás připravila příjemné prostředí s relaxační hudbou a úžasnými procedurami. Můžete si přijít odpočinout, zdůraznit svoji krásu, objevit a posílit svou vnitřní ženu na seminářích Mohendžodáro.

Přijď i Ty milá ženo - provedu Tě cestou za Tvým snem 

Těším se na Vaši návštěvu