Doškolovací kurzy

Zdokonalte se v oboru

Doškolovací kurzy

Nabízíme řadu doškolovovacích kurzů, které jsou určeny pro kosmetičky, maséry i pro laickou veřejnost. Kurzy permanentního makeupu jsou určeny pouze kosmetičky a zdravotníky, kteří pracují metodou permanentního make-upu a vlastní živnostenské oprávnění- porušování integrity lidské kůže. Na základě kurzů si rozšíří znalosti v tomto oboru.

KURZ VLÁSKOVÁNÍ OBOČÍ 3D MIKROČEPELKOU

Je rozdělen na teoretickou a praktickou část. Je potřeba zajistit si 2 modelky. Po ukončení kurzu obdržíte certifikát.

Doba trvání kurzu: 4 hodiny

Cena kurzu: 3 900 Kč, modelka hradí 500 Kč

KURZ PERMANENTNÍHO MAKE-UPU RTŮ NEBO TETOVÁNÍ OČNÍCH LINEK

Doškolovací kurzy permanentní make-up rtů a tetování očních linek jsou vedeny individuální formou dle potřeby tatérky.

Doba trvání kurzu: 4 hodiny
Cena každého kurzu: 3 900 Kč, modelka hradí 500 Kč

KURZ REFLEXNÍ ODBLOKACE PÁTEŘE

Na dvoudenním semináři se naučíte techniku odblokace páteře, která využívá reflexních bodů na těle v kombinaci
s Dornovou technikou a přináší okamžitou úlevu pro klienta. Výukové skripta v ceně kurzu. Obdržíte certifikát.

Cena 2 400,- Kč


KURZ LYMFATICKÉ MASÁŽE OBLIČEJE PRO KOSMETIČKY

toto velmi příjemná technika uvolňování kůže a podkoží obličeje a krku napomáhá odstraňovat otoky pod očima, uvolňuje mimiku, po operaci očních víček urychluje hojení, obnovu zestárlých buněk a podporuje elasticitu kůže, čímž výrazně omlazuje obličej.Vzhledem k intenzivní individuální výuce je zapotřebí zajistit si modelku, na které budete tuto masáž provádět. Výukové skripta v ceně kurzu. Obdržíte certifikát.

Cena.: 1 500,- Kč

KURZ MASÁŽE LÁVOVÝMI KAMENY HOT STONES

Na dvoudenním semináři se naučíte celotělovou masáž lávovými kameny havajskou technikou. Masáž lávovými kameny lze bez nadsázky označit jako perlu mezi masážemi.Výukové skripta v ceně kurzu. Obdržíte certifikát.

Cena: 2 400,- Kč

KURZ BAŇKOVÁNÍ

Působení skleněných baněk se využívá nejen při bolestech pohybového aparátu,ale i k mírnění vnitřních obtíží. Účinek se zvyšuje přikládáním baněk na oblasti akupunkturních bodů. Naučíte se jak pomocí baněk ulevit od bolesti zad, uvolnit svaly a blokády, jak pomoci při akutních i chronických stavech.Výukové skripta v ceně kurzu. Nutno mít své 2 modely.Obdržíte certifikát.

Cena: 1 590,- Kč

KURZ LYMFATICKÉ MASÁŽE PRO REGENERAČNÍ MASÉRY

Seminář je určen pouze pro maséry. Tato masáž se orientuje na lymfatický systém, kdy pomocí speciálních hmatů odstraňuje škodliviny z těla, posiluje imunitu, je prevencí otoků, působí proti únavě a má spoustu jiných účinků v souvislosti se zdravotními problémy jedince.Naučíte se drenáž celého těla. Výukové skripta v ceně kurzu. Obdržíte certifikát.

Cena: 3 200,- Kč

KURZ HAVAJSKÉ MASÁŽE LOMI LOMI

Tato masáž vychází z velmi jemných a plynulých technik pocházejících z havajských ostrovů.Využívá nejen prstů a dlaní maséra, ale i předloktí a loktů.Je opravdovou dokonalou relaxací pro klienta i masírovaného, který často pociťuje jakoby jemné vlny uvolňovaly jeho tělo.Dalším rysem této masáže je, že různé části těla mohou být masírovány najednou. Výukové skripta v ceně kurzu. Obdržíte certifikát.

Cena: 2 400,- Kč

KURZ RODINNÉ MASÁŽE

Tento dvoudenní kurz je určen pro laickou veřejnost. Naučíte se zde základní masérské techniky a postupy masáže celého těla. Po absolvování toho kurzu budete moci sami provést masáž celého těla. Kurz je nutné absolvovat ve dvojici.

Cena: 3 200,- Kč

KURZ MEDOVÉ MASÁŽE A MASÁŽE HORKOU ČOKOLÁDOU

Medová masáž je masáží detoxikační, vhodná při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu a stavu neklidu, při zdravotních problémech.Masáž horkou čokoládou je wellness procedura.Čokoláda působí na pokožku a to díky vitamínům , minerálům a antioxidantům, což se projevuje na vzhledu i vnitřní struktuře pokožky. Způsobuje pozitivní náladu, uklidňuje, potlačuje celulitidu, tonizuje a vyhlazuje pokožku. Masáž provádíme havajskou technikou.Na kurzu se naučíte oba druhy masáže.Nutno mít svůj model vzhledem k intenzivní výuce kurzu.Obdržíte certifikát.

Cena.: 2 400,- Kč

KURZ MIKROMASÁŽE OČNÍHO OKOLÍ PRO KOSMETIČKY

Při této masáži se snižuje prohloubení vrásek okolo očí , zmenšují se váčky pod očima, snižuje se nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin. Posiluje také obočí, které během let klesá. Je to masáž, kterou spolu s lymfatickou masáží obličeje můžeme nabídnou i mužům.Potřebujete modelku, na kterré budete tuto masáž provádět. Obdržíte certifikát.

Cena: 890,- Kč