Hýčkejte svou pleť

Kosmetické služby

Vyberte si to nejlepší ošetření

,,Krásný a mladý vzhled není jen otázkou věku, ale především záležitostí pravidelné péče kvalitními přípravky."

K ošetření Vaší pokožky používáme  kosmetiku ESSENTÉ Professional Basics specializovanou  na pěstící kosmetiku špičkové kvality. Základem je vyvážená kombinace přírodních enzymů s vitamíny a minerály.

 Kosmetika je vhodná i pro citlivé a alergické pleti. Proteolytické enzymy odbourávají toxické látky z buněk, umožňují jim lépe přijímat potřebné vitamíny a minerály z přípravků a tím zvýšit buněčnou aktivitu.
Kromě dnes již běžně používaných aktivních látek využívá ESSENTÉ především účinky AHA kyselin a peptidů.

Pro aplikaci přípravků používáme bezkonkurenční víceúčelový přístroj Sono Styler Weyergans s množstvím pozitivních účinků. Síla a hloubkové působení ultrazvuku se dá mnohostranně využít  pro zlepšení prokrvení a mízního toku, jako i k vyhlazování vrásek a napínání a zpevňování ochablé pokožky. Důležitým vedlejším účinkem Sono Styleru je i sonoforéza - schopnost urychlit vstřebávání účinných látek (např. fytohormonů, sér a vitaminů) hloubkově do podkožního vaziva. Přístroj rovněž disponuje mikromasážním efektem s příjemnou tvorbu tepla v pokožce, protože s více než 1.000 000 kmitů za sekundu umožňuje uvolnění nataženého svalstva. Jedním z kosmetických efektů je i normalizace stavu rychle se mastící pleti. Je to malý kompaktní přístroj se širokým spektrem účinků.

Jaké jsou účinky ošetření?

  • pomoc při překyselení vaziva = problém celulitidy
  • mikromasáž hlubších vrstev vaziva
  • povzbuzení procesu látkové výměny a tvorby enzymů
  • podpora prokrvení pokožky a odvod zplodin metabolismu
  • sonoforéza - podpora vstřebávání speciálních přípravků a účinných látek
  • normalizace stavu pokožky
  • uvolnění napnutého svalstva

Jaký je ideální počet návštěv a délka ošetření?

  • První procedury série by měly následovat co nejrychleji za sebou (3x týdně), v případě vyššího stupně celulitidy, kdy jsou membrány tukových buněk slepené, je nutné i každodenní ošetření, aby se buňky mohly odlepit a co nejvíce redukovat svůj objem.
  • Potěšitelná je krátká doba aplikace (k ošetření celulitidy na obou stehnech stačí 15 minut).

ÚPLNÁ NOVINKA V ČR- KORNEOTERAPEUTICKÝ PEELING

Zatímco klasický chemický peeling je drastickým zásahem do pokožky, nově vyvinutý peeling Peel -Therapy Concept od značky Essenté je stejně efektivní, ale přitom velmi šetrný k pleti.

Na rozdíl od chemického peelingu pracuje s nižším procentem AHA kyselin, které se do kůže uvolňují postupně a pomalu, čímž zabraňuje problémům s případnými popáleninami či záněty. Díky tomu lze tuto proceduru navíc absolvovat i v létě, což u podobných metod dosud nebylo možné.

Dva týdny před prvním ošetřením je zapotřebí na pleť obličeje nanášet Pre-Peel Cream (540 kč), přípravný peelingový krém s vyšší koncentrací postupně se uvolňujících kyselin, který účinně stimuluje pokožku před prvním ošetřením v salonu. Následně zákaznice dochází v rozmezí 7-14 dní na korneoterapeutická ošetření. Po celou dobu kůry zákaznice používá pro domácí noční péči Therapy Cream (590 kč) , stimulující a regenerační krém, který rovněž obsahuje pomalu se uvolňující kyseliny plus řadu dalších aktivních látek přispívajících k obnově pokožky, její hydrataci a rozjasnění.

Pokožka zákaznice, která absolvuje korneoterapeutický peeling, je na první pohled krásně vyhlazená, barevně sjednocená a rozjasněná. Důležitý je rovněž hloubkový efekt této unikátní metody, díky níž se kožní buňky revitalizují a dochází k produkci nových vláken kolagen a elastinu. Pravidelným korneoterapeutickým peelingem se zlepšuje kvalita kožních tkání, což pomáhá řešit řadu kosmetických problémů, jako je povadlá a unavená pleť, zažloutlá pleť kuřáků, pigmentové skvrny, zesílená pokožka, jizvy po akné nebo povrchové vrásky.