Já BOHYNĚ

Víkendový pobyt Mohendžodáro

Tantrický seminář věnovaný sebepřijetí a sebelásce. 

Já BOHYNĚ

Přijďte mezi nás na jedinečný víkendový seminář.
Budeme se věnovat tématům jako je láska, soucit, krása, intuice, detoxikovat mysl, léčit emoční zranění. Dostanete spoustu praktickych informaci a rad, ale hlavně si prožijete na vlastní kůži pocit lásky a naplnění. Z toho pak budete čerpat a vracet se k tomu po návratu domů.
Seminář je prožitkový. Je volně inspirován tantra jógou pro ženy, tréninkem Osho katarzních technik, očistných meditací a mými životními zkušenostmi.


Objev svou sílu ve své ženské podstatě, svou vášeň, jemnost, smyslnost, živost, laskavost. Dovol si prožívat sebe, své pocity a emoce. Dovol své vnitřní ženě se zhluboka nadechnout, objev své potřeby. Buď nespoutaná, živá, milující. Objev sebe

Mohendodžáro se necvičí v kalhotech nebo legínách jako klasická joga, ale v pěkných šatech nebo sukni-, je to důležitá součást osobní proměny

Cvičení a speciálně zaměřené meditace povede lektorka Klaudia Nawaisehová, absolventka systému přírodního léčení HADŽI-KI a  lektorka seminářů moderního osobního rozvoje pro ženy Mohendžodáro.

Pokud to cítíš, přijď mezi nás.  


Začátek vždy v pátek v 18.00 h.
Konec v neděli v 15.00 h

Strava: Plná penze, odlehčená, bezmasá.
Místo: Chalupa Jindřiška v Orlických horách, Valteřice u Výprachtic.
Chata je na samotě u lesa, luxusně zařízená, po celkové rekonstrukci při zachování původního stylu chaloupky. Má 3
ložnice, 2 koupelny vč. WC, podlahové vytápění, vnitřní i venkovní krb. Parkování pro 4 vozy u chalupy

Cena: 6950 Kč/ osoba
Kapacita : 10 osob