Formování postavy

Chcete zhubnout a zpevnit své tělo? Chcete se cítit dobře? Máme pro vás řešení.

Myostimulátor je přístroj, který s nadsázkou cvičí za vás. Stimuluje činnost mozku, vyvolává příjemné svalové kontrakce a působí tak jako skutečné cvičení.
Myostimulace je bezpečná léčebná, kosmetická a masážní metoda, při které klient relaxuje.
Touto metodou lze odstranit tukové polštářky, posílit svaly, zlepšení pomerančové kůže, myostimulátor slouží k formování postavy, propínání a zpevňování kůže. Je mnoho lékařských indikací, u nichž aplikací Ultratone terapie může dojít ke zmírnění potíží jako např.
obnova a posílení svalstva, aktivace lymfatického systému, zmenšení otoků, uvolnění svalových spasmů (zatuhlin), prevence nebo zmírnění svalové atrofie, lokální zvýšení krevního oběhu, pooperační stimulace lýtkových svalů jako prevence žilní trombozy, zmírnění nepohyblivosti a udržení nebo zvětšení rozsahu pohybu.

Myostimulátor se používá na všech částech těla, kde můžete odbourávat tukové polštářky, celulitidu, obezitu

Pasivní cvičení (stejně jako klasické) probíhá ve třech fázích :

  • Cvičením se uvolňuje kyselina mléčná a dochází k zahřívání svalu (cca 15min).
  • Zpracování kyseliny mléčné (laktátu), ale ještě nedochází ke spalování tuků(cca 15min)
  • Dochází ke spalování tuků, zde už sval nebere energii z krevního řečiště, ale z tukové buňky (15min). Pokud tuto fázi ještě prodloužíme na dvojnásobek, spálíme tak dvojnásobné množství tuku (30 min), což nám maximalizuje efekt.

Je pochopitelné, že je jedno, jestli se vědomě dřeme v posilovně, nebo necháme svaly cvičit na základě stimulačních proudů. Tohoto efektu využívá i řada vrcholových sportovců. I mnoho špičkových kulturistů využívá profesionálních myostimulátorů k vyrýsování svalů.

Myostimulace účinně stimuluje oblast břicha, hýždí, stehen. Výhodou je intenzivní procvičování svalů bez fyzické námahy. 45-ti minutový program má stejný efekt jako 2,5 hodinové cvičení ve fitness. Můžete formovat a zpevňovat více partií najednou. Vhodná je následná lymfodrenáž, která podpoří zpevňovací proces ve svalstvu. Myostimulace má dlouhodobý účinek. Výsledek je vhodné podpořit správnou životosprávou. Nehrozí při ní žádné narušení kůže.

Příznivým účinkem je odstranění zácpy a bolestivé menstruace, protože myostimulátor má protibolestivý účinek.

Počet stimulací není omezen. Dosažený efekt stimulace přetrvává a to v závislosti na životosprávě a tělesném pohybu klienta. Horní věkové omezení není.

Myostimulaci je nutné opakovat jako sérii 10-15 procedur 3x nebo 2x za týden v rámci kompletní kúry, která upravuje stravovací zvyklosti s domácím ošetřením. Je nutné dodržovat pitný režim. Po deseti procedurách se dosahuje úbytku 2-10cm v pase, 3-5cm v bocích a stehnech.